Földi Mihály: Kádár Anna lelke. I-II. köt. (Egyben.) Földi Mihály regényei. Bp.,é.n.,Franklin. Ötödik kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval, kopott, foltos, kissé sérült gerinccel.
Fővárosi Színházak Műsora sorozat 5 kötete: Kistemaeckers Henri: A kém, H. Keroul-A. Barré: Léni néni, Calderon: Két szék közt a pad alatt, Alphonse Daudet: Az arles-i leány, Engel és Horst: A kék egér. Bp., én., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, közte szakadt borítóval is, egy gerinc sérült, és részben szétvált. +Kisfaludy Károly: A kérők. Bp.,én.,Franklin. Papírkötés, szakadt borítóval.
Várnai Zseni és Peterdi Mária: Mint viharban a falevél. Budapest, 1943, Arany János irodalmi és nyomdai műintézet rt. Várnai Zseni által dedikált példány! Félvászon kötésben, kijáró lapokkal.
Erdélyből jöttem. Szilágyi Béla összes költeményei. Bp.,1926, Bethlen Gábor Irodalmi és Nyomdai Rt., 1 t.+264+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.