5 000 Ft
cca 1625 Sompel, Pieter van (1600-1643), Pieter Claesz Soutman (1580-1657): Eleonora Gonzaga, II. Habsburg Ferdinánd német-római császár és magyar király második felesége portréja. Rézkarc és rézmetszet, papír (enyhén foltos), kartonra kasírozva, jelzett, üvegezett keretben 40×27 cm / cca 1625 Portrait of Eleonora Gonzaga, the second wife of Ferdinand II., Hosue of Habsburg. Etching with engraving. Framed under glass