Dembinski jelzéssel: Tér szoborral. Tus-akvarell, papír, hibás üvegeze... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/367/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Metszetek~4/Dembinski-jelzessel-Ter-szoborral-Tus-akvarell-papir-hibas-uvegezett-keretben-31C39720-cm~II2098626
2098626
11011
367
Engravings
Leírás: Dembinski jelzéssel: Tér szoborral. Tus-akvarell, papír, hibás üvegezett keretben, 31×20 cm
: kozár_edit