Somlai Gyula (1913 - 1945): Kertkapu, Rézkarc, papír. Jelzett. 15x10 c... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/367/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Somlai-Gyula-1913-1945-Kertkapu-Rezkarc-papir-Jelzett-15x10-cm-Uvegezett-keretben~II2128082
2128082
10248
367
Kikiáltási ár:
4 000 Ft 10,81 EUR , 11,76 USD
Leírás: Somlai Gyula (1913 - 1945): Kertkapu, Rézkarc, papír. Jelzett. 15x10 cm Üvegezett keretben.
: karap_norbert