Barta Ernő (1878-1956): Székely Bertalan. Rézkarc, karton (hibás), jel... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/367/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Barta-Erno-1878-1956-Szekely-Bertalan-Rezkarc-karton-hibas-jelzett-halvanyan-23C39716-~II2098743
2098743
10022
367
Kikiáltási ár:
3 000 Ft 8,11 EUR , 8,82 USD
Leírás: Barta Ernő (1878-1956): Székely Bertalan. Rézkarc, karton (hibás), jelzett (halványan), 23×16 cm
: karap_norbert