Almássy Aladár (1946-): Magányos fa. Színes rézkarc, papír, jelzett, f... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/367/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Almassy-Aladar-1946-Maganyos-fa-Szines-rezkarc-papir-jelzett-felcsavarva-38C39726-cm~II2129819
2129819
10005
367
Leírás: Almássy Aladár (1946-): Magányos fa. Színes rézkarc, papír, jelzett, felcsavarva, 38×26 cm
: karap_norbert