Adilov Kabul (1959-): Kilátás. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Intak... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/367/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~1/Adilov-Kabul-1959-Kilatas-Olaj-farost-jelzett-hatoldalan-Intakt-Art-Atrium-Galeria-ci~II2124457
2124457
10002
367
14000
Leírás: Adilov Kabul (1959-): Kilátás. Olaj, farost, jelzett, hátoldalán Intakt-Art Átrium Galéria címkéjével, díszes fa keretben, 30×40 cm
: kozár_edit