Festmények és grafikák Tételek száma: 410
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2126681
10276
367
Szecsödi jelzéssel: Hegyvidéki táj. Vegyes technika, karton, üvegezett fa keretben, 24x30 cm 2128241
10277
367
Szecsödy jelzéssel: Partmenti táj. Tempera, karton 15x21 cm 2128244
10278
367
Szecsödy jelzéssel: Utca. Tempera, karton 19x14 cm 2126151
10279
367
15000
Szeift Béla (1944-2012): Űrlények. Pasztell, karton, jelzett, datált, 29,5x23 cm 2126077
10280
367
15000
Szeift Béla (1944-2012): A híres kétfejű. Akvarell, filctoll, merített papír, jelzett, datált (2004), hátoldalán is autográf felirattal, 32,5x24 cm 2123997
10281
367
40000
Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Tátrai téli táj. Olaj, vászon, jelzett, sérült üvegezett blondel keretben, 39,5x50 cm 2103071
10282
367
50000
Székács Zoltán (1954-): Kapu. Vegyes technika, farost, jelzett, keretben, 30×30 cm 2093806
10283
367
Szikora jelzéssel: Téglatestek, Szén, papír, 29×43 cm 2084253
10284
367
Szilágyi Jolán, Szamuely Tiborné (1895-1971): A mérgezett alma. Akvarell-ceruza, jelzett, 20,5×14,5 cm 2069644
10285
367
46000
Szinte Gábor (1928-2012): Szörföző. Olaj, vászon, jelzett, üvegezett keretben, 60×80 cm 2035105
10286
367
Szlima jelzéssel: Ókori jelenet, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18x12 cm 2124140
10287
367
Szórády jelzéssel: Táj gémeskúttal és lovakkal, olaj, karton, enyhén sérült, fa keretben, 58,5x77 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft