Festmények és grafikák Tételek száma: 410
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2110982
10264
367
Szabó János (1942-): Domboldal. Olaj, farost, jelzett, keretben 46x59 cm 2124403
10265
367
Szalay Lajos (1909-1995): Jelenet. Szitanyomat, papír, paszpartuban, jelzett, 36×27 cm 2131033
10266
367
Szalay jelzéssel: Arckép. Tus, papír, 29,5x20,5 cm 979939
10267
367
Szaniszló Júlia (1950-1989): Szépfiú. 1972. Tusrajz. 15x10cm 2124389
10268
367
Szász Endre (1926-2003): Férfii fej. Szitanyomat (265/300), papír, jelzett, üveg mögött, 40×35 cm 2114366
10269
367
Szász Endre (1926-2003): Sárkánygyík. Szitanyomat 35/100), papír, jelzett, 57x45 cm 1958242
10270
367
28000
Szegvári Károly (1920-2002): Vízparton, olaj, papír, jelzett, üvegezett keretben, 31×43,5 cm 1951016
10271
367
Szepessy jelzéssel: Virágcsendélet. Tempera, karton, keretben, 70×50 cm 2111532
10272
367
Swierkiewicz Róbert (1942-): 3 varjú - 1 kutya. Színes litográfia, papír, jelzett, 31×21 cm 2131043
10273
367
Szabó jelzéssel: Ülő női alak. Vegyes technika, papír, paszpartuban. 25,5x32,5 cm 2126255
10274
367
Szecsödy jelzéssel: Falusi templom. Tempera, karton 15x21 cm 2126254
10275
367
2200
Szecsödy jelzéssel: Város és folyó. Akrill, karton 25x35 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft