Festmények és grafikák Tételek száma: 410
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2125934
10120
367
Horváth J. jelzéssel: Csendélet virágokkal. Olaj, vászon, fa keretben, 60x80 2129979
10121
367
Hornyánszky Gyula (1924-1995): Férfi aktok. Ceruza, papír, sérült, szakadásokkal ,30x43 cm 1934290
10122
367
Horváth László (?-): Zsombékos. Olaj, farost, sérült keretben, 20×24 cm 1924772
10123
367
11000
Igmándy-Schranz Emil (1906-1987): A túlsó parton még esik. Gouache, papír, jelzett, üvegezett keretben, 28×40 cm 2089772
10124
367
15000
Illés Krisztina (1969- ): Hóesés. Akril, vászon, jelzett, 25×20 cm 2129992
10125
367
Ilosvai Varga jelzéssel: Kert. Vegyes technika, papír, sarkaiban és szélein ragasztással, kisebb szakadásokkal 31,5x45 cm 2111388
10126
367
Ilosvai jelzéssel: Szentendre. Akvarell, papír. 34x24 cm keretben 2129727
10127
367
Imre István (1918 - 1983): Interieur (Kislány babával, háttérben a Hősök tere). Színezett rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, alján enyhén foltos, 31,5×41,5 cm 1950810
10128
367
Iván Szilárd (1912-1988): Táj, rézkarc, jelzett, üvegezett keretben, 19,5×27,5 cm 2131095
10129
367
Jakovits jelzéssel: Szimbólumok (kétoldalas mű). Vegyes technika, papír, 61x86 cm 2111123
10130
367
Jeges jelzéssel: Lábak. Akvarell, papír, 33x45 cm 2124854
10131
367
Josefa jelzéssel: Szicília, vegyes technika, papír, 16x12 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft