Kerámiák Tételek száma: 62
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2123175
11109
366
Art-ceramics
XIX. sz. vége: Tejes kancsó. Mázas cserép, sérült. m: 24 cm 2086841
11110
366
Art-ceramics
Faianta Sighisoara figura, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m:14,5 cm 2117794
11111
366
Art-ceramics
6 db klf bögre lepattanásokkal 2118721
11112
366
Art-ceramics
Norica mázas kerámia váza. Jelzett, hibátlan. 23 cm 2002391
11113
366
Art-ceramics
Jelzett retró váza, festett mázas kerámia, kopott, m: 13 cm 2085544
11114
366
2200
Art-ceramics
Jelzett kínai váza, mázas kerámia, apró hibákkal, m: 23 cm 1698917
11115
366
3200
Art-ceramics
Jelzett, sorszámozott mázas kerámia fali tál, hibátlan, d: 28 cm 2017554
11116
366
Art-ceramics
Jelzett (ID) iparművész mécsestartó, festett mázas kerámia, apró kopásnyomokkal, m: 24 cm 1934355
11117
366
Art-ceramics
Barnás kerámia kiöntő, jelzett, kopásnyomokkal, apró hibákkal, m: 16,5 cm 1846852
11118
366
Art-ceramics
Fekvő akt, mázas kerámia, lepattanásokkal, 22×13×12 cm 2118062
11119
366
Art-ceramics
Jelzett iparművész dísztál. d: 26 cm 2117607
11120
366
Art-ceramics
Ismeretlen jelzéssel. Lány zászlóval (zászló nélkül) Mázas kerámia. Hibátlan. 33 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft