Kerámiák

Tételek száma: 62

Ludwig van Beethoven zeneszerző mázas kerámia mellszobra, büsztje. kopásokkal / Bust of Beethowen 30 cm
11097.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Mozart mázas kerámia mellszobra, büsztje. Jelzett, kopásokkal / Bust of Mozart 20 cm
11098.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Goebel lányka. Jelzett, kézzel festett, hibátlan. 13,5 cm
11099.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
9
2 db kerámia sörös korsó ón fedéllel. 1 db HB München felirattal, figurális, plasztikus Münchner Kindl díszítéssel és ón Frauenkirche díszítéssel, alján JR M (J. Reinemann München) gyártói jelzéssel, gesetzlich geschützt felirattal és No. 209 formaszámmal, ón díszítésen JRM jelzéssel, 1900-1930 körül, jó állapotban, kisebb kopásokkal, m: 21 cm. + 1 db 1200 Jahre Aying matricás felirattal és díszítéssel, alján Sohm, ón fedelén Erbo Zinn és Bolling jelzéssel, enyhén kopott / 2 Stk Keramik Bierkrüge. 1 Stk Figurenkrug aus Steinzeug der Firma J. Reinemann, München, Münchner Kindl vollplastisch ausgearbeiteter Krug in Form eines Mönches mit Radieschen und Bierkrug mit der Aufschrift HB München, an der Unterseite mit JR M Marke und Formnr No. 209 sowie der Marke gesetzlich geschützt. Zinndeckel-Montierung mit Daumendrücker in Form der Frauenkirche und mit JRM Marke, um 1900-1930, guter Zustand, Höhe: 21 cm + 1 Stk Bierkrug mit Zinndeckel, mit Aufschrift 1200 Jahre Aying.
11100.

2 db kerámia sörös korsó ón fedéllel. 1 db HB München felirattal, figurális, plasztikus Münchner Kindl díszítéssel és ón Frauenkirche díszítéssel, alján JR M (J. Reinemann München) gyártói jelzéssel, gesetzlich geschützt felirattal és No. 209 formaszámmal, ón díszítésen JRM jelzéssel, 1900-1930 körül, jó állapotban, kisebb kopásokkal, m: 21 cm. + 1 db 1200 Jahre Aying matricás felirattal és díszítéssel, alján Sohm, ón fedelén Erbo Zinn és Bolling jelzéssel, enyhén kopott / 2 Stk Keramik Bierkrüge. 1 Stk Figurenkrug aus Steinzeug der Firma J. Reinemann, München, "Münchner Kindl" vollplastisch ausgearbeiteter Krug in Form eines Mönches mit Radieschen und Bierkrug mit der Aufschrift "HB München", an der Unterseite mit JR M Marke und Formnr No. 209 sowie der Marke gesetzlich geschützt. Zinndeckel-Montierung mit Daumendrücker in Form der Frauenkirche und mit JRM Marke, um 1900-1930, guter Zustand, Höhe: 21 cm + 1 Stk Bierkrug mit Zinndeckel, mit Aufschrift 1200 Jahre Aying.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
11
1867 Pálinkás butéla. Mázas cserép, felirattal, sérült. m: 18 cm
11101.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17
XIX. sz vége: Francia fajansz edényalátét. Jelzett. Kézzel festett. kopásokkal. d: 25,5 cm
11102.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
XIX. sz. Erdély. Kályha csempe. Mázas cserép, sérült. 45x27 cm
11103.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
XIX. sz. vége: Kis fazék. Mázas cserép, Kézzel festett, sérült. m: 24 cm
11104.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
XIX. sz. vége: Fazék. Mázas cserép, Kézzel festett, sérült. m: 27 cm
11105.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
XIX. sz. vége-XX. sz eleje: 4 db tányér. Mázas cserép, fajansz. Kézzel festett, kopott. d: 20-22 cm
11106.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft
XIX. sz. vége: Füles tál. Mázas cserép, kézzel festett, kopott. d: 30 cm
11107.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59
XIX. sz. vége:Lakodalmas tál. Mázas cserép, kézzel festett, kopott. m: 31,5 cm
11108.

Kikiáltási ár:
8 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft