Tétel

Kikiáltási ár:

3 000 Ft

11

Leírás:

2 db kerámia sörös korsó ón fedéllel. 1 db HB München felirattal, figurális, plasztikus Münchner Kindl díszítéssel és ón Frauenkirche díszítéssel, alján JR M (J. Reinemann München) gyártói jelzéssel, gesetzlich geschützt felirattal és No. 209 formaszámmal, ón díszítésen JRM jelzéssel, 1900-1930 körül, jó állapotban, kisebb kopásokkal, m: 21 cm. + 1 db 1200 Jahre Aying matricás felirattal és díszítéssel, alján Sohm, ón fedelén Erbo Zinn és Bolling jelzéssel, enyhén kopott / 2 Stk Keramik Bierkrüge. 1 Stk Figurenkrug aus Steinzeug der Firma J. Reinemann, München, "Münchner Kindl" vollplastisch ausgearbeiteter Krug in Form eines Mönches mit Radieschen und Bierkrug mit der Aufschrift "HB München", an der Unterseite mit JR M Marke und Formnr No. 209 sowie der Marke gesetzlich geschützt. Zinndeckel-Montierung mit Daumendrücker in Form der Frauenkirche und mit JRM Marke, um 1900-1930, guter Zustand, Höhe: 21 cm + 1 Stk Bierkrug mit Zinndeckel, mit Aufschrift 1200 Jahre Aying.

Megosztás:

Tétel fotót készítette : karap_norbert