Sportdíjak és sport emlékérmek Tételek száma: 36
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2116818
30702
366
4400
Sports awards and sports commemorative medals
Numizmatika
Vass Viktor (1873-1955) 1936. "A Magyar Turista Egyesület Dobogókői Versenye" egyoldalas Br díjplakett, hátlapon "LUDVIG" gyártói jelzéssel (68x48mm) T:2 2117390
30703
366
Numizmatika
1906. "Budapesti Turul Kerékpár Kör 1906 - KTK" egyoldalas Br sport emlékérem füllel, nemzetiszín mellszalagon (54mm) T:2 2117976
30704
366
Numizmatika
1912. " 'Csepel' Munkás Testedző Kör 1912" zománcbetétes Cu díjérem (2x) (30mm) T:2 2117979
30705
366
Numizmatika
1912. " 'Csepel' Munkás Testedző Kör 1912" Br díjérem (51mm) T:2 2117951
30706
366
Numizmatika
~1920-1930. "Erzsébeti Torna Club 1909 / II" Br emlékérem "HAWEL BP" gyártói jelzéssel (48mm) T:2 2093518
30707
366
Numizmatika
1927. "Egyetértés Sport Club 1907-1927" Br emlékplakett (38x60mm) T:2 2117581
30708
366
Numizmatika
1928. "Magyar Athletikai Szövetség 1928. október 6. Kegyeleti Staféta" Br lemezplakett, márványlapra erősítve, "LUDVIG E BPEST" gyártói jelzéssel T:1- patina 2118040
30709
366
Numizmatika
~1930. "Budapesti Egyetemi Athletikai Club versenydíja / Virtvti et fortitvdini" jelzetlen Ag díjérem mellszalag nélkül (18,35g/0.800/34,5mm) T:2 patina 2116867
30710
366
Numizmatika
~1930. "Téli Sporthét Lillafüred - MSSZ (Magyar Sí Szövetség)" ezüstözött Br lemezjelvény "VERSENYZŐ" gravírozással (36mm) T:2 2117111
30711
366
Numizmatika
~1930-1940. Kerékpáros sport emlékérem, jelzetlen Ag, részben aranyozott, füllel, mellszalal, "HP" beütővel (27,63g/53x44mm) T:2 hátlapon karc 2121924
30712
366
Numizmatika
1932. "Hungária Magyar Technikusok Egyesülete Céllövőversenye 1932 / SCIENTIA ET FORTITUNDI" Br sport díjérem, mellszalagon (37x25,5mm) T:2 2117012
30713
366
Numizmatika
1934. "Olaszország - Magyarország 1934. VIII. 19." zománcbetétes, részben aranyozott, ezüstözött sport emlékplakett a budapesti atlétikai versenyről(?), "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (61x41mm) T:1-,2 kopott ezüstözés Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft