Falerisztika: Kitüntetések, jelvények Tételek száma: 58
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2119475
31200
366
4200
Faleristics: medals, orders, badges
Numizmatika
1957. "V. Országos Ejtőernyős Bajnokság" zománcozott kitűző (18x13mm) T:1- 2087000
31201
366
Numizmatika
1958. "Belügyminisztérium Tűzoltóság Országos Parancsnokság / 15 éves önkéntes tűzoltói szolgálatért" + Br kitüntetés mellszalagon (35,5mm) + "Belügyminisztérium Tűzoltóság Országos Parancsnokság / 15 éves önkéntes tűzoltói szolgálatért" ezüstözött kitüntetés mellszalagon (35,5mm) + "Belügyminisztérium Tűzoltóság Országos Parancsnokság / 20 éves önkéntes tűzoltói szolgálatért" aranyozott kitüntetés mellszalagon T:1- 2117621
31202
366
Numizmatika
1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br érem, mellszalaggal + 1964. "Munka Érdemrend" ezüst fokozata, ezüstözött, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon + 1985. "A Munka Érdemrend" bronz fokozata, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon T:1-,2 2086904
31203
366
Numizmatika
~1960. "Testnevelés és Sport Kiváló Dolgozója" aranyozott, zománcozott fém jelvény (27x18mm) T:2 2086891
31204
366
Numizmatika
1962. "Társadalmi Munkáért - Szeged / 1962" zománcozott jelvény (~21mm) T:2 2017677
31205
366
500
Numizmatika
1962. "SZÖVOSZ (Szövetkezetek Országos Szövetsége)" zománcozott jelvény (24x20mm) T:1- 2117596
31206
366
Numizmatika
1964. "Tokiói olimpia" zománcozott jelvény (26x26mm) T:1- 2121357
31207
366
Numizmatika
~1970. "25 éves Tanácsi Munkáért" zománcozott fém kitüntető jelvény eredeti tokban T:1,1- 2086149
31208
366
Numizmatika
~1970. "A Szövetkezeti Ipar Kiváló Dolgozója" zománcozott kitüntetés miniatűrrel együtt tokban T:1- 2103106
31209
366
Numizmatika
~1970. "Igazságügyi Törzsgárda - 20" jelvény, eredeti tokban (26mm) T:1- 2102162
31210
366
Numizmatika
~1970. "A közlekedés kiváló dolgozója" zománcozott kitüntetés tokban, minatűrrel T:2 tok sérült 2055601
31211
366
Numizmatika
~1970-1980. "Szocialista Brigád" zománcozott fém jelvény miniatűrrel, tokban (27mm, 16mm) + "A Magyar Népköztársaság kisdobosa" zománcozott, aranyozott fém jelvény (28mm) T:1,2 Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft