Aranyozott ezüst(Ag) filigrán karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 13,6... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/366/kategoriak~Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek/Nemesfem-Disztargyak-Orak-es-Ekszerek~500032/Aranyozott-ezustAg-filigran-karkoto-jelzett-h-17-cm-netto-13-6-g~II2086982
2086982
19218
366
Jewellery
Kikiáltási ár:
6 000 Ft 16,22 EUR , 17,65 USD
Leírás: Aranyozott ezüst(Ag) filigrán karkötő, jelzett, h: 17 cm, nettó: 13,6 g
: turóczi_márk