11077.
366. Lezárult gyorsárverés
Szobrok, kisplasztikák, plakettek
28 000 Ft
75,68 EUR, 82,35 USD
Ashot Baghdasaryan (1957-): Szókratész. Bronz, jelzett, tufakőn, m:17,5 cm