Militária Tételek száma: 75
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2123657
12627
366
Militaria
cca 1940-1945 164 db világháborús, katonákat ábrázoló fotó klf méretben 2116660
12628
366
Militaria
1945 előtti katonai fotók, 6 db különféle időpontban és eltérő helyszíneken készült vintage fénykép, 6x5 cm és 9x6,5 cm között 2122116
12629
366
Militaria
cca 1914 Katonatiszt fotója, üvegezett keretben, 19×10 cm 2123601
12630
366
28000
Militaria
1930 Töltényhüvelyből készített díszes váza, jelzett. készítette vitéz Jobb Sándor, Budapest. 21 cm 2120592
12631
366
Militaria
cca 1860-1910 Vegyes katonai fotó tétel, 35 db, keményhátú fotók, magyar és osztrák fotósok munkái, közte 1 db: Klösz Gy., W. Auerlich Nagyszeben, F. Schmieder, Temes-Kubin, D. Schleifer, Pozsony, Michael Knapp, Brassó, Kossak József, Temesvár, Lengyel Géza, Szabadka, R. Gatter, Zimony, A. Weiser, Versec, Letzter és Keglovich, Szeged, 2 db: Bergtraun Dezső, Léva/Levice, F. Aberle, Fehértemplom/Weisskirchen, Matz Gusztáv/Matz és Társa, Igló és Poprád, ...stb., 11x7 cm és 9x6 cm közötti méretben 2121891
12632
366
Militaria
cca 1918 Hajó és tengeralattjáró kötelék vonulása fotó 29x12 cm, kartonon 2123808
12633
366
Militaria
cca 1916 Torpedórombolók a kotori? kikötőben 24x18 cm 2120961
12634
366
Militaria
1937 M. Kir. Honvéd Ludovika Akadémia I. főcsoportja, tablófotó, hajtott, 29×35 cm 2123810
12635
366
Militaria
cca 1914-1918 37 db vegyes méretű fotó az I. világháborúból, 5,5×4 és 17×11,5 cm közötti méretekben 2123622
12636
366
Militaria
1822-1860 2 db francia katonai elbocsátó, papír, kopott, foltos 25x41 és 36,5x47 2024151
12637
366
Militaria
Az Érdekes Újság I. világháborús harctéri képeiből: Az árvák, Hol vagy talján, VIsszatért a gazdasszony /
Military photo from World War I, 28x36cm 1900498
12638
366
Militaria
1942 Rétság, kitöltetlen levente származási táblázat Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft