Könyvek: Vallás

Tételek száma: 33

17304.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17305.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
17306.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Francis Robinson: Az iszlám világ atlasza. Ford.: Dezsényi Katalin. Bp.,1996, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17307.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Csávossy Elemér: A századok nagy jele. A Jézus szíve-tisztelet mivolta, gyakorlata és jelentősége. Bp., 1942, Korda Rt. Kiadói papír kötésben, kissé szakadt borítóval.+Lenz János: Az egek hirdetik... (A világűrben Isten nyomain.) Bp.,1936, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt, kissé foltos borítóval, a címlap javított, kissé sérült, volt könyvtári példány.
17308.

Csávossy Elemér: A századok nagy jele. A Jézus szíve-tisztelet mivolta, gyakorlata és jelentősége. Bp., 1942, Korda Rt. Kiadói papír kötésben, kissé szakadt borítóval.+Lenz János: "Az egek hirdetik..." (A világűrben Isten nyomain.) Bp.,1936, Pázmány Péter Irodalmi Társaság. Kiadói papírkötés, kissé kopott, kissé szakadt, kissé foltos borítóval, a címlap javított, kissé sérült, volt könyvtári példány.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Třanovský, Jiří: Cithara sanctorum : Pjsně Duchownj wydané, staré y nowé, kterychz cyrkew krestanská pri wyrocnjch slawnostech a památkách ...;+Hozzákötve: Phiala sanctorum. Modlitby nábozné ze Swat. Pjsma wybrané a...;Hozzákötve: Prjdawek pronikawych nowych y nekterych starych pjsnj. Pest, 1849-1850., Trattner-Károlyi, 1 t.+XIV+1184+64+237+3+108+4 p. Szlovák nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssekkel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, rossz állapotban.
17309.

Třanovský, Jiří: Cithara sanctorum : Pjsně Duchownj wydané, staré y nowé, kterychz cyrkew krest'anská pri wyrocnjch slawnostech a památkách ...;+Hozzákötve: Phiala sanctorum. Modlitby nábozné ze Swat. Pjsma wybrané a...;Hozzákötve: Prjdawek pronikawych nowych y nekterych starych pjsnj. Pest, 1849-1850., Trattner-Károlyi, 1 t.+XIV+1184+64+237+3+108+4 p. Szlovák nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a gerincen kis sérüléssekkel, sérült kötéssel, kijáró lapokkal, rossz állapotban.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Henri Didon: Jézus élete. Fordította: Zigány Árpád. Bp., 1935. Szentírás Egyesület. Kiadói festett, vaknyomott egészvászon-kötésben, kissé laza füzéssel
17310.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17311.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17312.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
17313.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
Ézsaiás Erzsébet: A hit pajzsa. Olofsson Placid atya élete. Bp., 2004, Papirusz Book. 2. kiadás. Kiadói papírkötés.
17314.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17315.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft