Könyvek: Történelem

Tételek száma: 126

16513.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
H. G. Wells: A világtörténet alapvonalai. Bp.,1990, Dunakönyv. Kiadói egészvászon-kötés.
16518.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16519.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16520.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Csejkey Ernő: Magyarország az új világ küszöbén. Politikai és közgazdasági tanulmány. Bp.,1946, Körmendy. Kiadói kopottas félvászon-kötés.
16525.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
16531.

Kikiáltási ár:
14 000 Ft
37,84
41,18
16532.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
16533.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Az 1848-1849. évi forradalom és szabadságharc története. Szerk.: Hermann Róbert. Bp.,1996, Videopont. Kiadói kartonált papírkötés.
16534.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
16535.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16536.

Kikiáltási ár:
15 000 Ft
40,54
44,12
16538.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft