Könyvek: Mesekönyvek, ifjúsági irodalom

Tételek száma: 42

17354.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Dr Kiss Dezső: Fog Ferkó. Írta és rajzolta: - -. Kifestő. Bp., én., Magyar Hirdető (Zrínyi-ny.), 8 sztl. lev. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17355.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
Henny Koch: Bébi. Történet egy huncut fiús leányról. Ford.: Gáspárné Dávid Margit. Bébi története I. Bp.,1929,Nova. II. kiadás. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötésben, foltos lapszélekkel.
17356.

Henny Koch: Bébi. Történet egy huncut "fiús" leányról. Ford.: Gáspárné Dávid Margit. Bébi története I. Bp.,1929,Nova. II. kiadás. Kiadói kopott illusztrált félvászon-kötésben, foltos lapszélekkel.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17357.

Kikiáltási ár:
800 Ft
2 db könyv - Kästner, Erich: Emil és a detektívek; Sebők Zsigmond: Dörmögő Dömötör. Kiadói félvászon kötés, jó állapotban.
17358.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
17359.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
17360.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
17361.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Gunilla Hansson Grethe Fagerström Peti, Ida és Picuri. Móra Könyvkiadó, 2017. Szexuális felvilágosító könyv. Kiadói papírborítékban.
17362.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
17363.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
A medvefiú. Finnugor népek meséi. Urai Erika rajzaival. Bp.,1984 Európa Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17364.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
17365.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft