Könyvek: Építészet, művészet Tételek száma: 122
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2072443
16660
366
Books: Architecture, Art
Petrovics Elek: Ferenczy Károly. Bp.,1943.,Athenaeum,1 t.+XLII+126+4 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a papírborító képe hiányzik és a papírborító szakadt, foltos! 2072704
16661
366
Books: Architecture, Art
Kondor Béla: Angyal a város felett. Összegyűjtött versek. Kondor-képekkel. Összeáll. és az utószót írta: Győri János. Bp., 1987, Szépirodalmi. Kiadói kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 2087071
16662
366
Books: Architecture, Art
Major Máté: Építészettörténet 1-2. kötet. Bp., 1954-1955, Építésügyi-Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés. 2094870
16663
366
Books: Architecture, Art
Till, Wolfgang - Weidner, Thomas: Typisch München! München, 2008. Kiadói kartonált kötés, szép állapotban. / hardback, good condition 2117170
16664
366
Books: Architecture, Art
Caroline Goodfellow: Ezerarcú babakönyv. Dorothy és Evelyn Jane Coleman előszavával. Matthew Ward felvételeivel. Ford.: Moskovszky Éva. Bp., 1994., Gemini. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 2094219
16665
366
Books: Architecture, Art
Kortárs művészet. / Pécs. Szerk.: Dr. Romváry Ferenc. Pécs, 2005, Alexandra. 2 CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. 2118514
16666
366
Books: Architecture, Art
Matthias Harder: Nelly. Dresden, Athens, New York. München, 2001. Prestel. Kiadói papírkötésben. Görög és erotikus fotó kiállítási album. 2122317
16667
366
Books: Architecture, Art
Szatyor Győző: Hagyomány, mesterség, művészet. A kézművesség dicsérete. Pécs, 2017., Pro Pannónia. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző, Szatyor Győző által dedikált példány. +
Az Ormánság vonzásában. Szatyor Győző, a hagyományőrző. Szerk.: Szirtes Gábor. Bp.,2007,Pro Pannónia. Kiadói kartonált papírkötés. Szatyor Győző által dedikált. 2119283
16668
366
Books: Architecture, Art
Gombosi György: Új magyar rajzművészet. Rippl Rónaitól a Nyolcakig. Bp., 1945, Erasmus. Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott borítóval. 2034036
16669
366
200
Books: Architecture, Art
Sculptures de Rodin. Párizs, 1941, Éditions "Tel". Számos képpel, kissé megviselt vászonkötésű mappában. 2116959
16670
366
Books: Architecture, Art
Hárs Éva: Zsolnay Pécs. Bp., 1997., Helikon. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. 2117135
16671
366
Books: Architecture, Art
Egri Mária: A Szolnoki Művésztelep. Bp., 1977, Képzőművészeti Alap. Képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban. Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft