Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 122

Ruskin: Velence kövei I-III. köt. Ford.: Geőcze Sarolta. Bp.,1896-1898, MTA,(Hornyánszky V.-ny.), 510+2 p.+XXXI t.;4+487+1 p.+XX t.;4+339 p.+XIII t. Első magyar nyelvű kiadás. Kiadói egészvászon sorozatkötésben, Müller-kötés, márványozott lapélekkel, két kötet sérült gerinccel.
16612.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft
Keserü Katalin-Tumbász András: A váci Karolina-kápolna és Körösfői-Kriesch Aladár. Bp.,2013., Arcus. Kiadói kartonált papírkötés. Pálos Frigyes művészettörténész, az ajánlás írójának aláírásával.
16613.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
Erotika és szexualitás a magyar képzőművészetben. Bp., 1999. Független Magyar Képzőművészek Ligája. Kiadói papírkötésben
16614.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Ezüst mesterjegyek. hn.,én., nyn., 248 p. Német nyelven. Jelzésekkel. Kiadói kopott papírkötésben, hiányzó címlappal.
16615.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Vadas József: Németh Aladár. Magyar Formatervezők. Bp.,2009,Scolar. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
16616.

Kikiáltási ár:
2 400 Ft
16617.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
Ráth György: Magyarországi könyvtáblák a történelmi kiállításon. Különlenyomat Az Iparművészet 1896-ban c. munkából. Bp., 1897., Franklin, 1 t.+42 p. Kiadói papírkötés, széteső, rossz állapotban, a képtábla sérült. A szerző, Ráth György (1828-1905) művészettörténeti író, műgyűjtő, jogász, főrendiházi tag, az Iparművészeti Múzeum igazgatója által Czakó Elemér (1876-1945) könyvkiadó, iparművészeti szakíró részére dedikált példány.
16618.

Ráth György: Magyarországi könyvtáblák a történelmi kiállításon. Különlenyomat "Az Iparművészet 1896"-ban c. munkából. Bp., 1897., Franklin, 1 t.+42 p. Kiadói papírkötés, széteső, rossz állapotban, a képtábla sérült. A szerző, Ráth György (1828-1905) művészettörténeti író, műgyűjtő, jogász, főrendiházi tag, az Iparművészeti Múzeum igazgatója által Czakó Elemér (1876-1945) könyvkiadó, iparművészeti szakíró részére dedikált példány.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Katona Imre: Gorka Géza, Bp., 1972, Képzőművészeti Alap, kiadói kartonált papírkötésben
16619.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
16620.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Kőnig Firgyes: Térábrázolás. Bp., 2014, CSER Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16621.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Kőnig Firgyes: Kompozíció. Bp., 2016, CSER Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16622.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Konok Tamás: Konok. Kivonatok az erkölcsi bizonyítványomból. Montázsok. 1985-1987. Székesfehérvár, 2001, Szent István Király Múzeum. Magyar, angol és francia nyelven. Kiadói papírkötés.
16623.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft