Nyárády Gulyás Jenő (1920-1970): Gyümölcscsendélet. Olaj, vászon, jelz... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/366/kategoriak~Festmenyek-es-grafikak/Festmenyek-es-grafikak~500001/Nyarady-Gulyas-Jeno-1920-1970-Gyumolcscsendelet-Olaj-vaszon-jelzett-keretben-58C39770-~II2075576
2075576
10109
366
28000
Kikiáltási ár:
28 000 Ft 75,68 EUR , 82,35 USD
Leírás: Nyárády Gulyás Jenő (1920-1970): Gyümölcscsendélet. Olaj, vászon, jelzett, keretben, 58×70 cm
: turóczi_márk
Kikiáltás alatt lévő tétel
Katalógusszám: