Festmények és grafikák Tételek száma: 308
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2103182
10204
366
Jankovits jelzéssel: Szimbólumok II. Monotípia, papír, 25×49 cm 2103179
10205
366
Jankovits jelzéssel: Szimbólumok I. Monotípia, papír, 30×30 cm 2120575
10206
366
Katona Nándor jelzéssel: Hegyvidéki táj. Olaj, vászon, kartonra kasírozva, keretben. 80x60 cm 2118098
10207
366
XX. sz. eleje. Karczaghy jelzéssel: Falusi tornác. Olaj, vászon. Jelzett 24x33 cm kis sérüléssel. Keretben. 2120255
10208
366
Kassák jelzéssel: Absztrakt kompozíció. Ceruza, olaj, papír, sérült, 42×29,5 cm 2118589
10209
366
Kazovszkij jelzéssel: Kompozíció. Golyóstoll, papír, üvegezett keretben, 20x12 cm 2120284
10210
366
Keserü I. jelzéssel: Női portré. Vegyes technika, papír, jobb alsó sarkánál hajtásnyommal, 59,5×42 cm 2121598
10211
366
Kirchhoff K. 1932 jelzéssel: Kiváncsi szerzetesek. Grafit, papír, sérült, hiányokkal, 36×30,5 cm 2092492
10212
366
Kléh jelzéssel: Tiszta udvar. Olaj, karton, keretben, 38×49 cm 2120306
10213
366
Kontuly jelzéssel: Kompozíció. Kollázs, akvarell, papír, üvegezett fa keretben 29x19 cm 2002641
10214
366
Korda jelzéssel: Modern ház. Akvarell-tus, papír, 29×42 cm 2120189
10215
366
Kozma jelzéssel: Modern enteriőr. Tus-akvarell, papír, sérült (lyukas), 26×43 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft