https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Falerisztika: Kitüntetések, jelvények

Tételek száma: 75

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
17db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel, közte V. Bartók Béla Nemzetközi Kórusfesztivál Debrecen, 1958 Kulturális Seregszemle T:2
31446.

17db-os vegyes magyar és külföldi jelvény és kitűző tétel, közte "V. Bartók Béla Nemzetközi Kórusfesztivál Debrecen", "1958 Kulturális Seregszemle" T:2

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
DN Unaids festett fém jelvény T:1- ND Unaids painted metal badge C:AU
31447.

DN "Unaids" festett fém jelvény T:1- ND "Unaids" painted metal badge C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Amerikai Egyesült Államok 1984. Kobe - Universiade - 1985 - Belluno - USA zománcozott fém jelvény (25x25mm) + 1996. Atlanta-Fulton County Stadium - 1965-1996 - Bravos zománcozott fém jelvény (35x22mm) T:1 USA 1984. Kobe - Universiade - 1985 - Belluno - USA enamelled metal badge (25x25mm) + 1996. Atlanta-Fulton County Stadium - 1965-1996 - Bravos enamelled metal badge (35x22mm) C:UNC
31448.

Amerikai Egyesült Államok 1984. "Kobe - Universiade - 1985 - Belluno - USA" zománcozott fém jelvény (25x25mm) + 1996. "Atlanta-Fulton County Stadium - 1965-1996 - Bravos" zománcozott fém jelvény (35x22mm) T:1 USA 1984. "Kobe - Universiade - 1985 - Belluno - USA" enamelled metal badge (25x25mm) + 1996. "Atlanta-Fulton County Stadium - 1965-1996 - Bravos" enamelled metal badge (35x22mm) C:UNC

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1976. 1976. Int. Hundeaustellung Linz a. d. Donau fém díjérem szalagon (22x44mm) + 1978. BUNDESSIEGER AUSSTELLUNG - WIEN 1978 zománcozott díjérem (80x80mm) T:1- Austria 1976. 1976. Int. Hundeaustellung Linz a. d. Donau metal prize medal with ribbon (22x44mm) + 1978. BUNDESSIEGER AUSSTELLUNG - WIEN 1978 enamelled prize medal (80x80mm) C:1-
31449.

Ausztria 1976. "1976. Int. Hundeaustellung Linz a. d. Donau" fém díjérem szalagon (22x44mm) + 1978. "BUNDESSIEGER AUSSTELLUNG - WIEN 1978" zománcozott díjérem (80x80mm) T:1- Austria 1976. "1976. Int. Hundeaustellung Linz a. d. Donau" metal prize medal with ribbon (22x44mm) + 1978. "BUNDESSIEGER AUSSTELLUNG - WIEN 1978" enamelled prize medal (80x80mm) C:1-

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Ausztria 1982. OLYMPIAPOKAL - AUSSTELLUNG - INNSBRUCK 1982 zománcozott fém díjérem szalagon (73x72mm) T:1- Austria 1982. OLYMPIAPOKAL - AUSSTELLUNG - INNSBRUCK 1982 enamelled metal prize medal with ribbon (73x72mm) C:AU
31450.

Ausztria 1982. "OLYMPIAPOKAL - AUSSTELLUNG - INNSBRUCK 1982" zománcozott fém díjérem szalagon (73x72mm) T:1- Austria 1982. "OLYMPIAPOKAL - AUSSTELLUNG - INNSBRUCK 1982" enamelled metal prize medal with ribbon (73x72mm) C:AU

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
Csehszlovákia 1955. Nemzetközi Modellező Verseny 1955 zománcozott fém jelvény (33mm) T:1- Czechoslovakia 1955. International Modelling Competition 1955 enamelled metal badge (33mm) C:AU
31451.

Csehszlovákia 1955. "Nemzetközi Modellező Verseny 1955" zománcozott fém jelvény (33mm) T:1- Czechoslovakia 1955. "International Modelling Competition 1955" enamelled metal badge (33mm) C:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Finnország 1946. TUL (Finn Munkások Sport Szövetsége) 1946 hátoldalán jelzett Ag kitűző (3,77g/0.813/15x26mm) T:2 Finland 1946. TUL (Finnish Workers Sports Federation) 1946 Ag pin hallmarked on reverse (3,77g/0.813/15x26mm) C:XF
31452.

Finnország 1946. "TUL (Finn Munkások Sport Szövetsége) 1946" hátoldalán jelzett Ag kitűző (3,77g/0.813/15x26mm) T:2 Finland 1946. "TUL (Finnish Workers' Sports Federation) 1946" Ag pin hallmarked on reverse (3,77g/0.813/15x26mm) C:XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Franciaország 1921. Nizzai Ünnepi Bizottság aranyozott, zománcozott Br gombjelvény hátlapon számozással, L. LIN GRAVEUR 34, B.d MAC-MAHON NICE gyártói jelzéssel T:2 apró zománchiba France 1921. Nice Festival Committee gold plated, enamelled Br button badge, on the back with number, with L. LIN GRAVEUR 34, B.d MAC-MAHON NICE makers mark C:XF tiny enamel error
31453.

Franciaország 1921. "Nizzai Ünnepi Bizottság" aranyozott, zománcozott Br gombjelvény hátlapon számozással, "L. LIN GRAVEUR 34, B.d MAC-MAHON NICE" gyártói jelzéssel T:2 apró zománchiba France 1921. "Nice Festival Committee" gold plated, enamelled Br button badge, on the back with number, with "L. LIN GRAVEUR 34, B.d MAC-MAHON NICE" maker's mark C:XF tiny enamel error

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
1
Német Harmadik Birodalom 1938. 7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (Július 7-10. Kézilabda Világbajnokság Berlin 1938) Boda György válogatott kézilabdás hagyatékából származó Br díjérem, az első nagypályás, szabadtéri Kézilabda Világbajnokságról. Szign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + Boda György portréja üvegezett keretben valamint három-három fénykép és újságkivágás T:1-,2 / German Third Reich 1938. 7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (July 7-10th Handball World Championship Berlin 1938) from the legacy of György Boda member of the National Team, Br award medallion from the first large, open field Handball Championship. Sign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + portrait of György Boda in glass frame and three-three photos and newspaper cutouts C:AU,XF
31454.

Német Harmadik Birodalom 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (Július 7-10. Kézilabda Világbajnokság Berlin 1938)" Boda György válogatott kézilabdás hagyatékából származó Br díjérem, az első nagypályás, szabadtéri Kézilabda Világbajnokságról. Szign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + Boda György portréja üvegezett keretben valamint három-három fénykép és újságkivágás T:1-,2 / German Third Reich 1938. "7-10. Juli Handball Weltmeisterschaft Berlin 1938 (July 7-10th Handball World Championship Berlin 1938)" from the legacy of György Boda member of the National Team, Br award medallion from the first large, open field Handball Championship. Sign.: Schnitzer (55,58g/56mm) + portrait of György Boda in glass frame and three-three photos and newspaper cutouts C:AU,XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
300 000 Ft
810,81
EUR
,
882,35
USD
Ajánlatok száma:
0
NSZK/Németország 26db-os vegyes kitűző, jelvény, közte sok DLV (Német Könnyűatlétikai Szövetség) jelvény, dobozban T:1-2 FRG/Germany 26pcs of mixed badges, pins, with lots of DLV (German Athletics Association) badge, in box C:UNC-XF
31455.

NSZK/Németország 26db-os vegyes kitűző, jelvény, közte sok DLV (Német Könnyűatlétikai Szövetség) jelvény, dobozban T:1-2 FRG/Germany 26pcs of mixed badges, pins, with lots of DLV (German Athletics Association) badge, in box C:UNC-XF

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Németország 1993. 40 Jahre - Lions International aranyozott, részben festett kitűző (14x23mm) T:1- Germany 1993. 40 Jahre - Lions International gilt pin, partially painted (14x23mm) T:AU
31456.

Németország 1993. "40 Jahre - Lions International" aranyozott, részben festett kitűző (14x23mm) T:1- Germany 1993. "40 Jahre - Lions International" gilt pin, partially painted (14x23mm) T:AU

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes 3db-os szocialista kitüntetés tétel, benne Kiváló dolgozó tokban, miniatűrrel (2x), Szocialista birgád tokban, miniatűrrel T:1-,2
31457.

Vegyes 3db-os szocialista kitüntetés tétel, benne "Kiváló dolgozó" tokban, miniatűrrel (2x), "Szocialista birgád" tokban, miniatűrrel T:1-,2

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz