19002.
365. Lezárult gyorsárverés
Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek
3 600 Ft
9,73 EUR, 10,59 USD
Aranyozott ezüst(Ag) nyaklánc, gyöngyös medállal, jelzett, h: 44 cm, 3×1,5 cm, bruttó: 4,6 g