2 200 Ft
Vegyes leporelló/album tétel, 3 db: Ricordo di Genova, Ricordo di Venezia, Ricordo di Roma. Fekete-fehér és színes képekkel. Különféle kiadásban. Változó kötésben, az egyik borító szakadozott, egy másik kissé sérült, kopott.