Gárdonyi Géza: Egri csillagok. II. rész. Forgatókönyv: Nemeskürty Istv... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/365/kategoriak~Mutargy-papirregiseg-egyeb/Nyomtatvanyok~500028/Gardonyi-Geza-Egri-csillagok-II-resz-Forgatokonyv-Nemeskurty-Istvan-rendezo-Varkonyi~II2110951
2110951
12999
365
Printed Materials
Leírás: Gárdonyi Géza: Egri csillagok. II. rész. Forgatókönyv: Nemeskürty István, rendező: Várkonyi Zoltán. Bp., 1968,MAFILM, 146 p. Félvászon-kötésben.
: ra