https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Nyomtatványok

Tételek száma: 284

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
cca 1930 Rákospalota, asztalos mester 20 db fizetési boríték
12903.

cca 1930 Rákospalota, asztalos mester 20 db fizetési boríték

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
2
cca 1930 Magyar Általános Takarékpénztár Rt és más pénzintézetek 5 db éves jelentése
12904.

cca 1930 Magyar Általános Takarékpénztár Rt és más pénzintézetek 5 db éves jelentése

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
cca 1930 Salem Gold Film Bilder Album 1. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, zsinórfűzött haránt alakú papírkötésben, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos címlappal./ cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete, in poor condition, with damaged cover, and spine, and spotty coverpage.
12905.

cca 1930 Salem Gold Film Bilder Album 1. Német színészek és filmekről szóló cigaretta gyűjtőkép album kompletten, zsinórfűzött haránt alakú papírkötésben, megviselt állapotban, sérült borítóval, foltos címlappal./ cca 1930 German actors and movies cigarette picture collecting album, complete, in poor condition, with damaged cover, and spine, and spotty coverpage.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
0
1931 Turul szövetségbe tömörült jogászok dísztáborába szóló meghívó
12906.

1931 Turul szövetségbe tömörült jogászok dísztáborába szóló meghívó

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
1
1931 Photofreund Jahrbuch 1930/31. Kiadta: Fr. Willy Frenk. Berlin,1931,Hackebeil A.G. Rengeteg fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóval, továbbá színes képmellékletekkel illusztrált. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
12907.

1931 Photofreund Jahrbuch 1930/31. Kiadta: Fr. Willy Frenk. Berlin,1931,Hackebeil A.G. Rengeteg fekete-fehér szövegközti és egészoldalas fotóval, továbbá színes képmellékletekkel illusztrált. Korabeli reklámokkal. Német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
EUR
,
11,18
USD
Ajánlatok száma:
0
1931 A Magyar Nemzeti Turul szövetség tanulmányútjai térképes prospektus
12908.

1931 A Magyar Nemzeti Turul szövetség tanulmányútjai térképes prospektus

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
1931 És mégis élünk! Magyarország 1920-1930. A Budapesti Hirlap húsvéti ajándék-albuma. Bp., 1931, Budapesti Hirlap. Fekete-fehér fotóillusztrációkkal, kiadói papírkötésben.
12909.

1931 És mégis élünk! Magyarország 1920-1930. A Budapesti Hirlap húsvéti ajándék-albuma. Bp., 1931, Budapesti Hirlap. Fekete-fehér fotóillusztrációkkal, kiadói papírkötésben.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 600 Ft
4,32
EUR
,
4,71
USD
Ajánlatok száma:
5
1932 Árpád-házi Szent Erzsébet kalendáriuma
12910.

1932 Árpád-házi Szent Erzsébet kalendáriuma

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 000 Ft
5,41
EUR
,
5,88
USD
Ajánlatok száma:
0
1932 Magyar Minerva. VI. kötet. 1930-1931. A magyarországi múzeumok, könyvtárak, levéltárak, tudományos intézetek, tanintézetek, bizottságok, tanácsok, tudományos és művészeti társulatok közművelődési egyesületek évkönyve. Bp.,1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, IX+976 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban.   Az elülső borítón: Dr. Szily Kálmán m. kir. vallás - és közoktatásügyi minisztériumi államtitkár példánya.  nagyszigethi ifjabb Dr. Szily Kálmán (1875-1958) mérnök, műegyetemi tanár MTA levelező tag, államtitkár, id. Dr. Szily Kálmán (1838-1924) fizikus, nyelvész fia.
12911.

1932 Magyar Minerva. VI. kötet. 1930-1931. A magyarországi múzeumok, könyvtárak, levéltárak, tudományos intézetek, tanintézetek, bizottságok, tanácsok, tudományos és művészeti társulatok közművelődési egyesületek évkönyve. Bp.,1932, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda, IX+976 p. Átkötött aranyozott félvászon-kötés, kopottas borítóval, de belül jó állapotban. "Az elülső borítón: Dr. Szily Kálmán m. kir. vallás - és közoktatásügyi minisztériumi államtitkár példánya." nagyszigethi ifjabb Dr. Szily Kálmán (1875-1958) mérnök, műegyetemi tanár MTA levelező tag, államtitkár, id. Dr. Szily Kálmán (1838-1924) fizikus, nyelvész fia.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
1933 Diárium évfolyamának 1. száma.
12912.

1933 Diárium évfolyamának 1. száma.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
1933 Deutschland erwacht gyűjtőalbum Hitler hatalomra kerülésének történetét ábrázoló cigarettacímkékkel. Komplett, 200 címkével. Egészvászon kötésben, jó állapotban, plusz hozzá az eredeti papírborító, ami ritkaság / Collecting pictures in album about Hitlers route to power. Complete with original paper cover
12913.

1933 Deutschland erwacht gyűjtőalbum Hitler hatalomra kerülésének történetét ábrázoló cigarettacímkékkel. Komplett, 200 címkével. Egészvászon kötésben, jó állapotban, plusz hozzá az eredeti papírborító, ami ritkaság / Collecting pictures in album about Hitler's route to power. Complete with original paper cover

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
40 000 Ft
108,11
EUR
,
117,65
USD
Ajánlatok száma:
0
1933 Újság és cikk gyűjtemény Apponyi Albert (1846-1933) halálhíreivel, ravatalával és temetésével:  Budapesti Hírlap 1933. február 8. (1 lap hiányzik), 12., és febr. 14. (összesen 4 lap) ,15. (összesen 2 lap) számai; Vasárnapi Ujság a BH képes melléklete 1933. feb. 12 száma; Képes Pesti Hírlap 1933. feb. 14., 15 számai.
12914.

1933 Újság és cikk gyűjtemény Apponyi Albert (1846-1933) halálhíreivel, ravatalával és temetésével: Budapesti Hírlap 1933. február 8. (1 lap hiányzik), 12., és febr. 14. (összesen 4 lap) ,15. (összesen 2 lap) számai; Vasárnapi Ujság a BH képes melléklete 1933. feb. 12 száma; Képes Pesti Hírlap 1933. feb. 14., 15 számai.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz