Könyvek: Vadászat

Tételek száma: 24

17183.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
17184.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
Nemeskéri Kiss Géza-Félix Endre-Glóser Dezső: A hivatásos vadász. I. kötet. Bárcziházi Bárczy Elek előszavával. Bp.,1942,Pária, 375 p.+ 9 t.(színes táblák.) Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Átkötött modern aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.
17185.

Nemeskéri Kiss Géza-Félix Endre-Glóser Dezső: A hivatásos vadász. I. kötet. Bárcziházi Bárczy Elek előszavával. Bp.,1942,"Pária", 375 p.+ 9 t.(színes táblák.) Számos szövegközti fekete-fehér illusztrációval. Átkötött modern aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
17186.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Széchényi Zsigmond 6 könyve: Nahar. Indiai útinapló. (1964.), Alaszkában vadásztam (1963.), Afrikai tábortüzek. (1966.), Denaturált Afrika. (1968., Első kiadás), Csui!...(1962.), Szarvasok nyomában és egyéb írások.(1979, Első kiadás.) Bp.,1962-1979, Szépirodalmi. Kiadói félvászon-kötés, és kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, változó állapotban, többnyire kissé kopott borítókkal. +Salaj, J. -Roszkopf I.: Vadásztrófeák kikészítése. Bp.,1968, Mezőgazdasági Kiadó. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, foltos, sérült, javított gerinccel, rossz állapotban.
17187.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
Vadgazdálkodási és vadászati alapismeretek. Írták: Bencze Lajos, Bertóti István, Csöre Pál, Görcsös Gyula stb. Szerk. Ákos László. Bp., 1965, Mezőgazdasági. 334 p. Kiadói papírkötésben, jó állapotban.
17188.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
17189.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Széchényi Zsigmond: Szarvasok nyomában és egyéb írások. Bp., 1979, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17190.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Jámbor János: Szarvasnász. Bp., 1978, Táncsics. Kartonált papírkötésben, kiadói papír védőborítóban.
17191.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17192.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17193.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
17194.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft