https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 162

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Királylányok messzi földről. Magyarország és Katalónia a középkorban. Kiállítási katalógus. Bp.,2009, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.
15731.

Királylányok messzi földről. Magyarország és Katalónia a középkorban. Kiállítási katalógus. Bp.,2009, Magyar Nemzeti Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Documents on the Mindszenty Case. Budapest 1949. Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben, szakadt papír védőborítóval. Ritka!
15732.

Documents on the Mindszenty Case. Budapest 1949. Athenaeum. Kiadói félvászon kötésben, szakadt papír védőborítóval. Ritka!

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Dr. Kincs Elek: Történeti áttekintés. Általános Ismeretek Kézikönyve különlenyomata. Bp.,1939,(Merkantil-ny.) Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A szerző dedikációjával, és ajándékozási soraival./ Linen-binding, in Hungarian languae. Signed by the author.
15733.

Dr. Kincs Elek: Történeti áttekintés. Általános Ismeretek Kézikönyve különlenyomata. Bp.,1939,(Merkantil-ny.) Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. A szerző dedikációjával, és ajándékozási soraival./ Linen-binding, in Hungarian languae. Signed by the author.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
1
Szita László-Gerhard Seewann: A legnagyobb győzelem. Dokumentumok az 1697. évi török elleni hadjárat és a zentai csata történetéhez. Pécs-Szigetvár, 1997, Magyar Történelmi Társulat Déldunántúli Csoportja-Szigetvári Várbaráti Kör-Gálos. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
15734.

Szita László-Gerhard Seewann: A legnagyobb győzelem. Dokumentumok az 1697. évi török elleni hadjárat és a zentai csata történetéhez. Pécs-Szigetvár, 1997, Magyar Történelmi Társulat Déldunántúli Csoportja-Szigetvári Várbaráti Kör-Gálos. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Szita László-Gerhard Seewann: A karlócai béke és Európa. Dokumentumok a karlócai béke történetéhez. 1698-1699. Pécs, 1999., Magyar Történelmi Társulat Déldunántúli Csoportja-Szigetvári Várbaráti Kör. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
15735.

Szita László-Gerhard Seewann: A karlócai béke és Európa. Dokumentumok a karlócai béke történetéhez. 1698-1699. Pécs, 1999., Magyar Történelmi Társulat Déldunántúli Csoportja-Szigetvári Várbaráti Kör. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 000 Ft
10,81
EUR
,
11,76
USD
Ajánlatok száma:
0
Magyar régészet az ezredfordulón. Bp.,2003, Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma-Teleki László Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.
15736.

Magyar régészet az ezredfordulón. Bp.,2003, Nemzeti Kulturális Örökség Minisztériuma-Teleki László Alapítvány. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
EUR
,
14,12
USD
Ajánlatok száma:
0
John R. Hinnels: Perzsa Mitológia. Bp., 1992, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
15737.

John R. Hinnels: Perzsa Mitológia. Bp., 1992, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
5
Valahol túl, Meseországban... Az Amerikás Magyarok 1895-1920 I-II. kötetek. Szerk.: Albert Tezla. Bp., 1987, Európa. Kiadói vászonkötés papír védőborítóban.
15738.

"Valahol túl, Meseországban..." Az Amerikás Magyarok 1895-1920 I-II. kötetek. Szerk.: Albert Tezla. Bp., 1987, Európa. Kiadói vászonkötés papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
1
Európai politikai rendszerek. Kardos József-Simándi Irén (Szerk.). Bp., 2002, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotú.
15739.

Európai politikai rendszerek. Kardos József-Simándi Irén (Szerk.). Bp., 2002, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés. Jó állapotú.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
6
Tolnai világtörténelme 1-10. kötet: Ókor I-II. köt., Középkor I-II. köt., Újkor I-II. köt., Legújabb kor I-IV. köt. Bp., 1992-1995, Kassák. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Hasonmás kiadás.
15740.

Tolnai világtörténelme 1-10. kötet: Ókor I-II. köt., Középkor I-II. köt., Újkor I-II. köt., Legújabb kor I-IV. köt. Bp., 1992-1995, Kassák. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Hasonmás kiadás.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
6 000 Ft
16,22
EUR
,
17,65
USD
Ajánlatok száma:
0
Michael Roaf: A mezopotámiai világ atlasza. Fordította: Dezső Tamás. Bp., 1998, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15741.

Michael Roaf: A mezopotámiai világ atlasza. Fordította: Dezső Tamás. Bp., 1998, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
2
Mary Vincent - R. A. Stradling: A spanyol és portugál világ atlasza. Ford.: Hajnal Piroska, és Király Zsuzsa. Bp.,1997, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
15742.

Mary Vincent - R. A. Stradling: A spanyol és portugál világ atlasza. Ford.: Hajnal Piroska, és Király Zsuzsa. Bp.,1997, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
3 000 Ft
8,11
EUR
,
8,82
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

A nagyaukción a teremárverés ideje alatt itt követheti az éppen kikiáltás alatt lévő tételeket, és itt tud ajánlatot tenni majd.
Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz