https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Folyamatos online aukciók

Tételek lista

Könyvek: Történelem

Tételek száma: 162

Az árverés lejárt! A tétel hamarosan kikiáltásra kerül
Time Line of Culture in the Nile Valley and its Relationship to Other World Cultures. New York, 1979, The Metropolitan Museum of Art. Angol nyelven. Kiadói kartonált kötésben, kiadói kartontokban, a borítók kis sérüléssel, a kartontokon kis szakadással.  Széthajtható egyiptomi történettel foglalkozó idővonal, angol nyelven, számos fotóval.
15827.

Time Line of Culture in the Nile Valley and its Relationship to Other World Cultures. New York, 1979, The Metropolitan Museum of Art. Angol nyelven. Kiadói kartonált kötésben, kiadói kartontokban, a borítók kis sérüléssel, a kartontokon kis szakadással. Széthajtható egyiptomi történettel foglalkozó idővonal, angol nyelven, számos fotóval.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
A hírszerzés és kémkedés története I-III. kötet. Vítéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936], Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.
16501.

A hírszerzés és kémkedés története I-III. kötet. Vítéz József kir. herceg tábornagy bevezetős soraival. Szerk.: Pilch Jenő. Bp., é.n.[1936], Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
EUR
,
20,59
USD
Ajánlatok száma:
1
Esterházy Pál: Mars Hungaricus. Sajtó alá rendezte, a Mars Hungaricus latin szövegét magyarra fordította, a Visszaemlékezés, valamint a levelek jegyzeteit és az Esterházy Pál című kísérőtanulmányt írta: Iványi Emma. Bevezette és szerkesztette, a Mars Hungaricus jegyzetei Iványi Emma gyűjtésének felhasználásával írta: Hausner Gábor. Zrínyi-Könyvtár. III. Bp.,1989, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.
16503.

Esterházy Pál: Mars Hungaricus. Sajtó alá rendezte, a 'Mars Hungaricus' latin szövegét magyarra fordította, a 'Visszaemlékezés', valamint a levelek jegyzeteit és az Esterházy Pál című kísérőtanulmányt írta: Iványi Emma. Bevezette és szerkesztette, a 'Mars Hungaricus' jegyzetei Iványi Emma gyűjtésének felhasználásával írta: Hausner Gábor. Zrínyi-Könyvtár. III. Bp.,1989, Zrínyi. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
4 400 Ft
11,89
EUR
,
12,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Szalay László: Magyarország története. IV. kötet. Lipcse, 1854, Geibel Károly, X+600 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, festett lapélekkel.
16504.

Szalay László: Magyarország története. IV. kötet. Lipcse, 1854, Geibel Károly, X+600 p. Első kiadás. Korabeli félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal, festett lapélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
5 000 Ft
13,51
EUR
,
14,71
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes könyvtétel történelem, 3 db:   Octave Aubry: Bismarck III. Napoleon ellen. Fordították: Győry János, Vághidi Ferenc. Bp., é.n., Cserépfalvi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.;  Wolfgang Gans Edler Putlitz: Németországból Németországba. Egy volt német diplomata emlékezései. Fordította: Neményi Ödön. Bp.,1958, Gondolat. Kiadói kopott félvászon-kötés.   Domokos Zsuzsa-Dr. Veresegyházi Béla: Világtörténet évszámokban. Bp.,2000,Saxum. Kiadói kartonált papírkötés.
16512.

Vegyes könyvtétel történelem, 3 db: Octave Aubry: Bismarck III. Napoleon ellen. Fordították: Győry János, Vághidi Ferenc. Bp., é.n., Cserépfalvi. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval.; Wolfgang Gans Edler Putlitz: Németországból Németországba. Egy volt német diplomata emlékezései. Fordította: Neményi Ödön. Bp.,1958, Gondolat. Kiadói kopott félvászon-kötés. Domokos Zsuzsa-Dr. Veresegyházi Béla: Világtörténet évszámokban. Bp.,2000,Saxum. Kiadói kartonált papírkötés.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Lukács Géza: Új Európát látok. Bp.,1946, Athenaeum. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé hiányos borítóval és gerinccel.
16514.

Lukács Géza: Új Európát látok. Bp.,1946, Athenaeum. Kiadói papírkötés, szakadozott, kissé hiányos borítóval és gerinccel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 800 Ft
4,86
EUR
,
5,29
USD
Ajánlatok száma:
0
Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1983, Gondolat. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16516.

Trencsényi-Waldapfel Imre: Mitológia. Bp., 1983, Gondolat. Hatodik kiadás. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
David Hohnen: Hamlet vára, Shakespeare Helsingőre. Fordította: Bánki Vera. Bp.,2000, General Press. Kiadói kartonált papírkötésben, foltos lapszélekkel.
16517.

David Hohnen: Hamlet vára, Shakespeare Helsingőre. Fordította: Bánki Vera. Bp.,2000, General Press. Kiadói kartonált papírkötésben, foltos lapszélekkel.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 000 Ft
2,70
EUR
,
2,94
USD
Ajánlatok száma:
0
Vegyes könyvtétel, 2 db:  A. Z. Manfred: Naplóleon. Fordította Nyilas Vera. Bp., 1981, Kossuth-Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.   Veress D. Csaba: Napóleon hadai Magyarországon. 1809. Bp.,1987, Zrínyi. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, foltos lapokkal.
16519.

Vegyes könyvtétel, 2 db: A. Z. Manfred: Naplóleon. Fordította Nyilas Vera. Bp., 1981, Kossuth-Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban. Veress D. Csaba: Napóleon hadai Magyarországon. 1809. Bp.,1987, Zrínyi. Kiadói papírkötésben, foltos borítóval, foltos lapokkal.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
1 200 Ft
3,24
EUR
,
3,53
USD
Ajánlatok száma:
0
Franz Mehring: Tanulmányok a német történelemről. Válogatta és az előszót írta: Gunst Péter. Fordította: Ifj. Barta János. Bp.,1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16521.

Franz Mehring: Tanulmányok a német történelemről. Válogatta és az előszót írta: Gunst Péter. Fordította: Ifj. Barta János. Bp.,1981, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
0
Csomor Lajos: Magyarország szent koronája. Vaj, 1988, Vay Ádám Múzeum Baráti Köre. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón hajtásnyomokkal, a borító jó állapotban.
16522.

Csomor Lajos: Magyarország szent koronája. Vaj, 1988, Vay Ádám Múzeum Baráti Köre. Harmadik kiadás. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón hajtásnyomokkal, a borító jó állapotban.

 
Eladva
Kikiáltási ár:
800 Ft
2,16
EUR
,
2,35
USD
Ajánlatok száma:
1
Buchenwald. Mahnung und Verpflichtung. Dokumente und Berichte. Berlin, 1961, Kongress-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.
16523.

Buchenwald. Mahnung und Verpflichtung. Dokumente und Berichte. Berlin, 1961, Kongress-Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban.

 
A tétel már nem elérhető
Kikiáltási ár:
2 400 Ft
6,49
EUR
,
7,06
USD
Ajánlatok száma:
0

Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft

Árverési szűrés

További oldal navigáció

Elérhetőség

Nyitva tartás

  • Hétfő: 12-17
  • Keddtől Szerdáig: 10-17
  • Csütörtök: 10-19
  • Péntek: zárva
  • Hétvége: zárva

Oldalaink

© 2011-2024 Darabanth Bélyegkereskedelmi és Numizmatikai Kft.
Darabanth Kft. a weboldalán cookie-kat használ annak érdekében, hogy a weboldal a lehető legjobb felhasználói élményt nyújtsa.
Amennyiben Ön folytatja a böngészést a weboldalunkon, azt úgy tekintjük, hogy nincs kifogása a tőlünk érkező cookie-k fogadása ellen.
Elfogadom
A részletekért kattintson
https://www.darabanth.com/hu/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Élő közvetítés

Tétel kosárba rakva

Kosár értéke:

Vásárlás folytatása
  Pénztárhoz