Könyvek: Militária - Katonaság

Tételek száma: 32

16613.

Kikiáltási ár:
3 800 Ft
10,27
11,18
A hadművészet története. Hadtörténeti Intézet és Múzeum, Zrínyi Katonai Akadémia. Bp., 1969, Magyar Néphadsereg kiképzési főcsoportfőnökség kiadása. Vászonkötés.
16614.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16615.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
A mai háború 3 kötete: Wolff Schenke: A sárgák háborúja. Ford.: Székely Tibor.; Rudolf van Wehrt: Egy nép menekül. Ford.: Baráth Ferenc.; Paolo Zappa: Kémek háborúja. Ford.: Balogh Barna.;   A Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, az egyik gerince és kötése javított, újrakötött, a másik gerince javított, kissé kopott borítókkal.
16616.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
A mai háború 3 kötete: (Albert) Kesserling: Lengyelország felett. Ford.: Székely Tibor.; Angelo Appiotti: Málta felett. Ford.: Balogh Barna.; Werner Flack: Így épült a Siegried-vonal. Ford.: Thurzó Gábor.; A Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.
16617.

A mai háború 3 kötete: (Albert) Kesserling: Lengyelország felett. Ford.: Székely Tibor.; Angelo Appiotti: Málta felett. Ford.: Balogh Barna.; Werner Flack: Így épült a Siegried-vonal. Ford.: Thurzó Gábor.; A "Székely Egyetemi és Főiskolai Hallgatók Egyesülete" könyvei. Bp.,1942, Révai. Kiadói félvászon-kötés, változó állapotban, kissé kopott borítókkal.

Kikiáltási ár:
3 200 Ft
8,65
9,41
Gyenes István: Hitler vérebei. Magyar Téka. A borító Szász Pál munkája. Bp., (1945),Forrás-nyomda, 80 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16618.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
16619.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16620.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59
16621.

Kikiáltási ár:
3 400 Ft
9,19
10,00
16622.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Pándy Kálmán: A tehetségek megvédéséről. A szeszes italokról Leventéknek. Bp., 1927. Szerzői 24p.
16623.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16624.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft