Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 183

Haulisch Lenke: A szentendrei festészet. Bp., 1977, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
16705.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Pogány Ö. Gábor: Magyar festészet a XX. században. Bp., 1959, Képzőművészeti Alap. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban.
16706.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Zsolnay Teréz-M. Zsolnay Margit-Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1974, Corvina Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16707.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Sajó Aladár: A Vörösmarthy-szobor. A budapesti Vörösmarthy-szobor története. Bp., 1908, Szoborbizottság. Félvászon kötésben, javított borítóval.
16708.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Matolcsi Lajos (szerk.): A Hajdú-Bihari kézművesség képeskönyve. h. n., é. n. Csokonai kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben.
16709.

Kikiáltási ár:
1 400 Ft
3 db művészeti könyv: Genthon István: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1974. Corvina. Kiadói vászonkötésben, Lengyel Györgyi: Nagy Ferenc faragó népművész. 1985. Somogy megyei tanács. Szabóky Zsolt: Nézd elméjöket az ács embereknek. Fatornyok, fatemplomok Erdélyben. Bp., 1987 Art Union.
16710.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Zichy Mihály élete, művészete és alkotásai. 18 szövegképpel és 40 műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp, 1902, Athenaeum. 76p. + 39 t. Kiadói, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, egy kijáró táblával, egy hiányzó táblával (2. tábla), kissé viseltes állapotban.
16711.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Makoldy József Amint én láttam. Riportrajzok. Előszóval ellát. Herczeg Ferencz. Szövegét írta Lázár István. (Bp., 1926, Egyetemi ny.). 117, Ebből a műből 1000 példány készült 115 rajzzal és 35 eredeti linometszettel Kiadói papírkötésben, zsinórfűzéssel
16712.

Makoldy József Amint én láttam. Riportrajzok. Előszóval ellát. Herczeg Ferencz. Szövegét írta Lázár István. (Bp., 1926, Egyetemi ny.). 117, "Ebből a műből 1000 példány készült 115 rajzzal és 35 eredeti linometszettel" Kiadói papírkötésben, zsinórfűzéssel

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
G. Oprescu: Grigorescu. Bukarest, 1963, Meridiane Könyvkiadó, 180 p. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötés.
16713.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16714.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Magyar kódexek a XI-XVI. században. Összeállította, a tanulmányt és a jegyzeteket írta: Berkovits Ilona. Bp.,1965, Magyar Helikon. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, melléklettel.
16715.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16716.

Kikiáltási ár:
7 000 Ft
18,92
20,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft