Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 183

16693.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Olasz Ferenc: Székelykapuk. Bp., 1989, Hunnia Filmstúdió Vállalat. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
16694.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Restany, Pierre: A művészet hatalma, Hundertwasser. Köln, 2002. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
16695.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1980-1981 BÁV 53-54. sz. képaukciós katalógusai (1980. dec.,1981. május, szept.) Leütési árakkal.
16696.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
16697.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Ráday Mihály: Unokáink sem fogják látni. Bp., 1982, RTV-Minerva. Kiadói kartonált papírkötésben.
16698.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lendvai Ernő: Bartók költői világa. Bp., Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói vászonkötés papír védőborítóban.
16699.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Zoltai Dénes: Az esztétika rövid története. Második kiadás. Bp., 1978, Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban.
16700.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Az Országos Magyar Szépművészeti Múzeum régi képtárának katalógusa. Negyedik kiadás. Bp., 1918, Hornyánszky Viktor Cs. és Kir. Udv. Könyvnyomdája. Papírborításban.
16701.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Pataky Dénes: Szőnyi István. Bp., 1971, Corvina. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban.
16702.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Lyka Károly 2 műve: A táblabíró világ művészete. Magyar művészet 1800-1850. Bp., 1981, Corvina. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16703.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Frederique Constant órakatalógus, 2006. Papírkötésben, jó állapotban.
16704.

Kikiáltási ár:
800 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft