Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 183

Ács Piroska: Szelencék titkai. Bp.,1994, Helikon. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
16657.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
1984-1986 Óra- és Ékszerkereskedelmi Vállalat 2 db aukciós katalógusa. Az 1984-es katalógusban leütési árakkal is.
16658.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dömötör János: Koszta Rozália. (Békéscsaba, 1987), Békés Megyei Tanács V.B. Művelődési Osztálya. A szerző és a művész által aláírt. A könyvbemutató meghivójával.
16659.

Kikiáltási ár:
2 600 Ft
7,03
7,65
Vegyes művészeti könyvtétel, 2 db:   Domanovszky György: Kántor Sándor. Népművészet mesterei 1. Bp.,1977, Népi Iparművészeti Tanács. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.   Lengyel Györgyi: Csak az anyagnak szárnya legyen. Nagy Ferenc faragó népművész. Bp.,1985, Népi Iparművészeti Tanács. Kiadói egészvászon-kötés. A művész által aláírt, dátumozott.
16660.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Éva Kovács: The calvary of King Matthias Corvinus. Bp., 1983. Corvina. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval.
16661.

Kikiáltási ár:
800 Ft
16662.

Kikiáltási ár:
2 800 Ft
7,57
8,24
Fantasztikus művészet. Szerk.: Walter Schurian, Uta Grosenick. Bp.,2006,Taschen-Vince. Kiadói kartonált papírkötés.
16663.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
16664.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
Christoph Dahlhausen: Lichtfallen. Fotoarbeiten. Installationen. (Köln,2000),Wienand. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, ajándékozási sorokkal.
16665.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Angelica Bäumer-Gottfried Goiginger: Werner Otte. Salzburg, 1993, Salzburger Kunstverein. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16666.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Wolfgang Eibl. Bilder 1985 - 2005. Salzburg, 2006, Wolfgang Eibl. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16667.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Szalontai Barnabás: Kerámia a nyírbátori paraszti háztartásban. Közlemények a debreceni Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Intézetéből. 23. Debrecen, 1970, Kossuth Lajos Tudományegyetem Néprajzi Intézete, 241+1 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által dedikált.
16668.

Kikiáltási ár:
3 600 Ft
9,73
10,59

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft