Könyvek: Építészet, művészet

Tételek száma: 183

16645.

Kikiáltási ár:
900 Ft
2,43
2,65
Jászi Oszkár: Művészet és erkölcs. Társadalomtudományi Könyvtár. Bp.,1908, Grill Károly, XX+439 p. Kiadói kopott egészvászon-kötés.
16646.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
The dolls of Japan. Shapes of Prayer, Embodiments os Love. hn., 1980, The Japan Foundation. Angol nyelven. Kiadói papírkötés.
16647.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Dieter Kleinpeter. 1993-1997. Wien, 1997, Löcker. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A művész által dedikált.
16648.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Stefan Heide: Budapest-Berlin. 2001. Kiállítási katalógus. Szerk.: Frank Werner, Sárossi Bogáta. Bp.-Berlin,2001, Goethe-Institut Inter Nationes-Collegium Hungaricum Berlin. Magyar és német nyelven. Kiadói papírkötés. A művész által dedikált.
16649.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Anna Stangl 2 könyve:   Dr. Brigitte Borchhardt-Birbaumer-Robert Pfaller: Anna Stangl. Wien, én., Marburger Kunstverein. Német nyelven. A művész, Anna Stangl (1961-) által Szotyory László (1957-) festőművésznek dedikált példány.   Anna Stangl: Innenland. Wien, 1990, Anna Stangl,(Druckerei Marcher.) Német nyelven. Kiadói papírkötés.
16650.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16651.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
1966 Kátai Mihály (1935-) festőművész kiállítása. Képcsarnok, Mednyánszky Terem. 1966. Kiállítási katalógus. 1966, FMNYV dunaújvárosi telepe. Megjelent 450 példányban. A művész által dedikált.
16652.

Kikiáltási ár:
800 Ft
Sisa Béla: Száz fénykép-száz népi műemlék. Fotónapló a Kárpát-medence nép építészeti emlékeiről. Fekete Könyvek 8. Békéscsaba, 1987, Békés Megyei Tanács VB. Kiadói egészvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 2000 példányban.
16653.

Kikiáltási ár:
4 000 Ft
Balassa M. Iván: A parasztház évszázadai. A magyar lakóház középkori fejlődésének vázlata. Békéscsaba, 1985, Békés Megyei Tanács VB. Kiadói egészvászonkötés, kiadói papír védőborítóban. Megjelent 1500 példányban, ebből 500 számozott példány. Számozott (500/167.) példány.
16654.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
16655.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
16656.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft