2 000 Ft
Verne Gyula: A tizenötéves kapitány. Fordította: Adorján Andor. Geiger Richárd rajzaival. Bp., é.n., Tolnai, 212 p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, gerinccel, 2 lap kijár.