Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 309

Baktay Ervin: Szangraha. Indiai elbeszélések gyűjteménye. Bp., 1921, Székasi Sacelláry Pál. Kiadói papírkötésben, javított kötéssel, kissé foltos borítóval.
18576.

Kikiáltási ár:
1 600 Ft
Németh László: Móricz Zsigmond /Tanulmány/ Bp., 1943, Turul. /,,Jövő Ny./. 118 l, 8 t. Kiadói félvászon kötésben, eredeti papír védőborítóval, mely csak enyhén sérült.
18578.

Kikiáltási ár:
4 800 Ft
12,97
14,12
18579.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Mécs László 2 műve:  Hajnali harangszó. Bp.,[1931], Athenaeum, 187 p. Kiadói kopott egészvászon-kötésben.  Üveglegenda. Bp.,[1930], Athenaeum, 133+3 p. Első kiadás. Korabeli átkötött aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
18580.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18581.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
18582.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
18585.

Kikiáltási ár:
5 000 Ft
18588.

Kikiáltási ár:
2 200 Ft
5,95
6,47
Turcsányi Ervin: Az ördög apostolai. Három kisregény. hn.,2000, kn. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által dedikált.
18589.

Kikiáltási ár:
1 200 Ft
Fadgyas Ferenc: A délceg őrvezető. Szerzői kiadás. Bp.,1986, Sylvester J. Nyomda. Második kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
18590.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
18591.

Kikiáltási ár:
4 600 Ft
12,43
13,53
[Shakespeare, William:] Shakespeare összes drámai művei I-IV. kötet. I. kötet.: Királydrámák. II. kötet: Tragédiák. III. kötet.: Vígjátékok. IV.: Színművek. Az összefoglalásokat és jegyzeteket Ország László írta. Bibliapapírra nyomott kiadás. Bp.,é.n.,Franklin-Társulat, 1 t. (címkép)+1252+2; 1245+3;890+2;901+2 p. Kiadói díszesen aranyozott pergamin sorozatkötésben, kis kopásnyomokkal a borítón, a III. kötet hátsó borítója kissé szétvált.
18592.

Kikiáltási ár:
6 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft