Könyvek: Egyéb ritkaságok

Tételek száma: 309

17661.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17662.

Kikiáltási ár:
10 000 Ft
27,03
29,41
William Shakespeare összes művei. 1-2. köt. Szerk.: Borbás Mária. Bp.,1964, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított kartontokban, bibliapapíron, fakó gerincekkel.
17663.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Petőfi Sándor összes költeményei. Eredeti kéziratok és kiadások alapján megjavított harmadik népies kiadás egy kötetben. Millenniumi kiadás. Bp.,én., Athenaeum, 1 t.+2+788 p. Kiadói aranyozott, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötésben, kopott borítóban.
17664.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Low again. A Pageant of Politics. London, 1938, The Cresset Press. Angol nyelven, karikatúrákkal gazdagon illusztrált. Kiadói félvászon kötésben.
17665.

Kikiáltási ár:
2 000 Ft
Selma Lagerlöf: Nils Holgersson csodálatos kalandjai. Átdolgozta Beke Margit. Kass János rajzaival. Bp.,1958,Móra. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17666.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
Erdélyi Szépmíves Céh 5 kötete: Tamási Áron: Ábel a rengeteg; Ábel az országban; Ábel Amerikában; Szűzmáriás királyfi.+Asztalos János: Elmondja János. Kolozsvár,én., Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, az egyik gerincen kis sérüléssel.
17667.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft
17668.

Kikiáltási ár:
800 Ft
17669.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
17670.

Kikiáltási ár:
1 000 Ft
Davies, Joseph E.: Moszkvai jelentés. Bp., 1945, Anonymus. Sérült, foltos gerincű papírkötésben, jó állapotban.
17671.

Kikiáltási ár:
1 800 Ft
17672.

Kikiáltási ár:
3 000 Ft

1.000 Ft-ig 100 Ft
5.000 Ft-ig 200 Ft
10.000 Ft-ig 500 Ft
20.000 Ft-ig 1.000 Ft
50.000 Ft-ig 2.000 Ft
100.000 Ft-ig 5.000 Ft
200.000 Ft-ig 10.000 Ft
500.000 Ft-ig 20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig 50.000 Ft
1.000.000 Ft felett 100.000 Ft