Csiszolt ólomkristály váza, jelzett (lekopott), címkés ragasztással, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/364/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Uvegtargyak~500008/Csiszolt-olomkristaly-vaza-jelzett-lekopott-cimkes-ragasztassal-karcolasokkal-m25-5-cm~II2088835
2088835
11185
364
Glass-objects
Kikiáltási ár:
8 000 Ft 21,62 EUR , 23,53 USD
Leírás: Csiszolt ólomkristály váza, jelzett (lekopott), címkés ragasztással, karcolásokkal m:25,5 cm
: turóczi_márk