Üvegtárgyak Tételek száma: 69
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2060602
11197
364
Glass-objects
6 db üveg késbak, sérülésekkel, h: 11 cm 2074895
11198
364
Glass-objects
Levél mintás fújt váza, kézzel festett, kopott, jelzés nélkül, m:24 cm 1961685
11199
364
Glass-objects
Piros-fehér lámpabúra, sérülésekkel, m: 27 cm 2091097
11200
364
Glass-objects
Ólomkristály csiszolt váza, alján csorbával, m: 26 cm 2107193
11201
364
Glass-objects
Üveg asztali dísztál, 2 db, jelzett, kis kopásnyomokkal, 29×40 cm 2107399
11202
364
Glass-objects
Formába öntött üveg váza, kis kopásnyomokkal, m: 22 cm 2106535
11203
364
Glass-objects
Bohemia Glass üveg hamutál, formába öntött, anyagában színezett, matricával jelzett, m: 11 cm 2102779
11204
364
Glass-objects
Kugler Henrik Gerbaud Budapest üveg, kis kopásnyomokkal, m: 21 cm 2102778
11205
364
Glass-objects
Budapest Kőbánya Első Magyar Részvény Serfőzde üvegpalack, szájánál sérülésekkel, m: 27 cm 2107830
11206
364
Glass-objects
Hámozott üveg kupa állat figurákkal díszítve, hibátlan. m: 20 cm 2107835
11207
364
Glass-objects
Metszett üveg kupa őz figurával díszítve. Jelzés nélkül, hibátlan. m: 15 cm 2102022
11208
364
Glass-objects
Muránoi fújt virágszál, anyagában színezett, apró karcolásokkal, jelzett (Lavorazione) 11×17 cm Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft