Hollóházi porcelán Sopron városképes kulacs 20 cm Jelzett, matricás, k... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/364/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500034/Hollohazi-porcelan-Sopron-varoskepes-kulacs-20-cm-Jelzett-matricas-kopasokkal~II2107709
2107709
11143
364
Leírás: Hollóházi porcelán Sopron városképes kulacs 20 cm Jelzett, matricás, kopásokkal
: karap_norbert