Antik görög mintás aranyozott teás készlet, 6 személyes, kis kopásokka... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/364/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500034/Antik-gorog-mintas-aranyozott-teas-keszlet-6-szemelyes-kis-kopasokkal-jelzett-m-8-5-cm~II2106579
2106579
11180
364
Leírás: Antik görög mintás aranyozott teás készlet, 6 személyes, kis kopásokkal, jelzett, m: 8,5 cm
: karap_norbert