6 db virágmintás porcelán süteményes tál, kézzel festett, jelzett, kop... https://www.darabanth.com/hu/gyorsarveres/364/kategoriak~Porcelan-keramia-uveg/Porcelan~500034/6-db-viragmintas-porcelan-sutemenyes-tal-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-hajszalr~II2103451
2103451
11177
364
Leírás: 6 db virágmintás porcelán süteményes tál, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, hajszálrepedéssel, d: 18 cm
: kozár_edit