Fritz Mihály (1947- ) 1988. "Szent István király / MÉE Alba Regia Szervezete 1988 - Államalapítónk halálának emlékére" Ag emlékérem peremen "SZG" jelzéssel (35,52g/0.835/42,5mm) T:PP felületi karc
Adamo SF9
Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Szeged / Francia Forradalom 1789-1989" peremén jelzett Ag emlékérem (35,59g/0.835/42,5mm) T:1 (eredetileg PP)
Adamo SG24
Fülöp Zoltán (1951-) 1991. "Őszentsége II. János Pál pápa magyarországi látogatása emlékére" Ag emlékérem tokban (31,62g/0.999/42,5mm) T:PP felületi karc, patina
Fülöp Zoltán (1951-) 1994. "Magyar Szentek II. - Szent Erzsébet, Nagyboldogasszony, Szent Margit" aranyozott tombak emlékérem (3xklf), eredeti dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (40mm) T:PP
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag emlékérem, bontott kék ÁPV tokban (~35,08g/0.640/42,5mm) T:1