Nemesfém Dísztárgyak, Órák és Ékszerek Tételek száma: 168
Kikiáltási ár szerint növekvő
Kikiáltási ár szerint csökkenő
2072895
19108
364
3200
Jewellery
Ezüst(Ag) fülbevalópár, gyöngyház díszítéssel, Bulgari jelzéssel, d: 1,2 cm, bruttó: 2,3 g 2072889
19109
364
Jewellery
Ezüst(Ag) karperec, jelzés nélkül, d: 8 cm, nettó: 5,13 g 2072969
19110
364
Jewellery
Ezüst(Ag) gömbös fülbevalópár, állítható hosszúság, jelzett, h: 6,5 cm, nettó: 2,2 g 2073054
19111
364
Jewellery
Ezüst(Ag) charm, jelzett, bruttó: 1,8 g 2073069
19112
364
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag) karikafülbevaló-pár, jelzett, d: 3 cm, nettó: 4,16 g 2072939
19113
364
Jewellery
Ezüst(Ag) zománcozott gömb charm, jelzett, bruttó: 1,9 g 2073062
19114
364
Jewellery
Ezüst(Ag) szíves, kinyitható gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 7,2 g 2072973
19115
364
Jewellery
Ezüst(Ag) kék kövekkel díszített gyűrű, jelzett, méret: 55, bruttó: 3,2 g 2072955
19116
364
4400
Jewellery
Ezüst(Ag) sokköves gyűrű, jelzett, méret: 51, bruttó: 8,5 g 2072919
19117
364
Jewellery
Ezüst(Ag) borostyánnal díszített gyűrű (borostyánon kis repedés), jelzett, méret: 51, bruttó: 3,7 g 2102902
19118
364
24000
Jewellery
Ezüst(Ag) nagy kanál, hajlított szárral + teáskanál, jelzett, nettó: 132 g 2108839
19119
364
60000
Jewellery
Arany(Au) 14K Tissot karóra, kvarc, jelzett, dátumkijelzővel, bőr szíjjal, működik, jó állapotban, d: 3,5 cm, bruttó: 29 g Licitálás az alábbi licitlépcsők szerint történik:
1.000 Ft-ig
100 Ft
5.000 Ft-ig
200 Ft
10.000 Ft-ig
500 Ft
20.000 Ft-ig
1.000 Ft
50.000 Ft-ig
2.000 Ft
100.000 Ft-ig
5.000 Ft
200.000 Ft-ig
10.000 Ft
500.000 Ft-ig
20.000 Ft
1.000.000 Ft-ig
50.000 Ft
1.000.000 Ft felett
100.000 Ft