cca 1950 Buday László (1926-?): A belső irányfény alkalmazása. Bp., Athenaeum, Fk.: Soproni Béla, litográfia, a szélein apró kopásnyomokkal, apró szakadásokkal, 46,5x68,5 cm. Ritka!
cca 1927-1935 Vegyes plakát tétel, 4 db:
a Zrinyi Miklós Irod. és Művészeti Kör liceális előadásának műsorplakátja, Budapesti Szimfónikus Zenekar hangversenyei műsorplakátja (Alsó-Margitsziget, Márkus Imre éttermei), Király színház műsorplakátja, Segédhivatali Tisztviselők Országos Szövetsége tánccal egybekötött hangversenyének műsorplakátja (Budagyöngye Kioszk), hajtásnyomokkal, az egyik szélén szakadásokkal, 47x31 cm