11268.
364. Lezárult gyorsárverés
Órák
100 000 Ft
270,27 EUR, 294,12 USD
Cartier ezüst női kvarc karóra. Must de Cartier. Aranyozott ezüst tokkal, eredeti szíjjal, eredeti dobozában, leírással. 925-ös ezüst, jelzett, 30 mm tok, működő, jó állapotban.